توری

انواع توری پلاستیکی

توری پلاستیکی-قیمت توری پلاستیکی-وریا نوین صنعت رهام-مش پلاستیکی-توری پلاستیکی ساختمان-توری باغبانی-توری حصاری پلاستیکی

تولید پلاستیک

با کمی نگاه به محیط اطرافمان درمیابیم که محصولات پلاستیکی جایگاه بسیار بزرگی از وسایل کاربردی را به خود اختصاص داده است . سوالی که شاید در ذهن اکثر ما ایجاد شود ، این است که محصولات پلاستیکی به چه شیوه ای قابل تولید میباشد؟

به طور کلی فرایند تولید اکثر پلاستیک ها مشابه هم است . ابتدا مواد اولیه توسط گرما ذوب شده و به داخل قالب مورد نظر ریخته میشود و پس از سرد شدن از قالب خارج شده و به شکل نهایی خود تبدیل میگردد.

قالب گیری تزریقی پرطرفدارترین روش برای تولید محصولات پلاستیکی میباشد که در این روش مواد اولیه  ابتدا داخل دستگاه اکسترودر ذوب میشوند و سپس توسط مارپیچ متحرکی به داخل قالب تزریق میشود که این روش برای تولید لوازم خانگی ، سبد میوه ، سپر خودرو و … مناسب است.از دیگر روش ها برای تولید محصولات پلاستیکی می توان روش قالب گیری دمشی ، قالب گیری فشاری ، قالب گیری اکستروژنی را نام برد .

 

انواع توری پلاستیکی :

۱.توری پلاستیکی

توری های پلاستیکی اغلب در طول ۳۰ متری به فروش میرسند و در صورت درخواست مشتری در ابعاد متفاوت نیز ، تولید این توری امکان پذیر است.

توری پلاستیکی در عرض های ۹۰ سانت ، ۱ متر ، ۱.۲ متر ، ۱.۵ متر ، ۲ متر تولید میشود و چشمه های آن در حالت چند وجهی ۲، ۴، ۶، ۸، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۴۰ قابل فروش است.

مشهود است که هرچه چشمه و ضخامت توری های افزایش یابد در نتیجه وزن توری هم بالا خواهد رفت .

نوع یا جنس پلاستیک به کار رفته در تولید توری ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در برخی موارد برای تولید توری پلاستیکی به جای استفاده از موادی با جنس مرغوب ، از مواد بازیافتی استفاده میشود . استفاده از مواد بازیافتی در توری پلاستیکی باعث میشود که این توری در مدت کوتاه دچار پوسیدگی شود و قابلیت استفاده را از دست بدهد.

توری پلاستیکی در مقایسه با سایر توری ها دارای انعطاف پذیری بالایی میباشد. علاوه بر مزایای ذکر شده ، توری پلاستیکی با محیط زیست سازگار بوده  و آسیبی به طبیعت و حیوانات وارد نمیکند.

کاربرد توری پلاستیکی در مناطق شرجی ایران به علت عدم اکسید شدن در مقابل رطوبت هوا نسبت به سایر استان ها کمی بیشتر است. در مناطق شرجی علاوه بر توری پلاستیکی از توری با روکش PVC و همچنین توری با روکش گالوانیزه نیز استفاده میشود.

از انواع توری پلاستیکی میتوان توری مرغی پلاستیکی ، توری حصاری پلاستیکی ، توری فنس پلاستیکی ، توری پلاستیکی نما را نام برد.

وریا نوین صنعت رهام-خرید توری پلاستیکی-قیمت توری پلاستیکی-قیمت مش پلاستیکی-خرید تور پلاستیکی نما-قیمت توری پلاستیکی نما-مش پلاستیکی- خرید مس پلاستیک-خرید توری پلاستیکی-قیمت توری پلاستیکی-خرید توری پلاستیکی

کاربرد توری پلاستیکی :

 • مورد استفاده در گلخانه برای پرورش انواع گیاه و نهال
 • پرورش انواع میگو و ماهی با استفاده از توری پلاستیکی
 • حصاری کشی سقف و سوله
 • استفاده از توری پلاستیکی برای کاهش سرعت باد
 • استفاده در گاوداری ، مرغداری و مزرعه
 • افزایش پایداری و تقویت خاک سست جلوگیری از ریزش صخره های سنگی 
 • تسلیح بتن و زیر سازی جاده و پرورش کرم و …

۲.کیسه توری راشل

کیسه توری راشل برای بسته بندی انواع محصولات مورد استفاده قرار میگیرد . راشل نوعی بافت برای توری های پلاستیکی میباشد .

کیسه توری راشل با توجه به نوع کاربرد در اندازه های مختلفی قابل تولید است .علاوه بر کیسه توری راشل نوعی کیسه دیگر برای بسته بندی وجود دارد که به آن کیسه فوم میگویند. نحوه فروش این محصول ، علاوه بر کیسه ای به صورت رولی به فروش میرسد.

توری راشل در حمل و نقل و بسته بندی محصولاتی مانند پیاز سیر و سایر مرکبات کاربرد دارد. یکی از مزایای بسیار مهم در استفاده از کیسه توری راشل انجام عمل تهویه هوا میباشد که این امر باعث جلوگیری از فساد محصولات درون کیسه میگردد.

سایز توری پلاستیکی

وریا نوین صنعت رهام-خرید توری راشل - قیمت توری راشل -توری پلاستیکی -توری بسته بندی-توری پلاستیکی راشل-قیمت توری راشل-خرید توری راشل
 • توری راشل با سایز ۸۰*۶۰
 • توری راشل با سایز ۸۰*۵۰
 • توری راشل با سایز ۶۵*۵۰
 • توری راشل با سایز ۴۵*۶۰
 • توری راشل با سایز ۶۵*۳۷
 • توری راشل با سایز ۵۰*۳۷
 • توری راشل با سایز ۵۰*۳۱

* عوامل تاثیر گذار بر قیمت کیسه توری راشل

 

ابعاد کیسه توری راشل 

ظرفیت کیسه توری راشل

رنگ کیسه توری راشل

سهولت در تهویه هوا

جنس پلاستیک به کار رفته در تولید این محصول

برای اطلاع از لیست قیمت کیسه توری راشل با وریا نوین صنعت رهام در تماس باشید و از قیمت روز کیسه توری راشل مطلع شوید.

۳.توری شید

توری شید یا توری گلخانه ای به منظور ایجاد سایه و جلوگیری از تابش بیش از حد نور آفتاب استفاده می شود. این توری به عنوان یکی از تجهیزات خنک کننده محیط گلخانه به حساب می آید .کاربرد توری گلخانه ای برای جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب به گیاهان می باشد.توری سایبان با درصد سایه اندازی متفاوت به قابل فروش است :

۱.توری سایبان با درصد سایه اندازی ۳۰ درصد

۲.توری سایبان با درصد سایه اندازی ۴۰ درصد

۳.توری سایبان با درصد سایه اندازی ۵۰ درصد

۴.توری سایبان با درصد سایه اندازی ۸۰ درصد

قیمت توری سایبان با توجه به میزان تراکم و سایه اندازی متغیر است.از مزیت های توری سایبان میتوان به عمر زیاد ، وزن کم و قیمت مناسب و میزان انعطاف پذیری بالا اشاره کرد.

توری سایبان به عنوان بهترین محافظ برای گیاهان در داخل و خارج از گلخانه ها به حساب می آید که گیاهان را در برابر اشعه ماوراء بنفش حفظ میکند.

توری سبز گلخانه ای در ابعاد و اندازه های گوناگون تولید و به صورت رول های ۵۰ متری وارد بازار میشوند.

توری گلخانه ای در عرض های ۲ ، ۴ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ متری تولید میشود و میزان یو-وی به کار رفته در آن ۶ درصد میباشد که باعث مقاومت توری در برابر تابش خواهد شد .

طول عمر توری ا گلخانه ای ۳ سال بوده و پس از گذشت زمان دچار فرسودگی می شوند.مواد به کار رفته در تولید توری پلاستیکی گلخانه ای به نحوی است که میتواند در محدوده دمایی ۲۵ درجه زیر صفر تا ۶۰ درجه ساختار خود را حفظ کند .

توری سایبان با تراکم ۸۰ درصد به این معنی است که به میزان ۸۰ درصد قابلیت سایه اندازی دارد و به میزان ۲۰ درصد نور را از خود عبور میدهد.

انواع توری سایبان

۱.پلی اتیلن :

توری پلی اتیلن مناسب برای سایبان ها و گلخانه هاست و در مقابل آب و تابش نور آفتاب مقاوم است.از مزایای دیگر توری پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

الف.نصب آسان 

ب.مقاومت در برابر مواد شوینده باغبانی

ج. مقاومت در  برابر اشعه ماوراء بنفش

د.دوام و طول عمر زیاد

۲. پلی پروپیلن :

الف.حیوانات خانگی

ب.سایبان پاسیو

ج.اماکن خصوصی

د. محافظ گیاهان در برابر رشد

زمینه های کاربرد توری سایبان:

 

۱.پوشش دهی گلخانه برای سایه اندازی و کاهش دمای گلخانه 

۲.محافظت از گیاهان در برابر نور آفتاب و کاهش دمای محیط 

۳.کاهش مصرف آب در آبیاری درختان به علت کاهش تبخیر سطحی 

۴.تنظیم نور برای تولید انواع گیاه و صیفی جات 

۵.محافظت از دام در برابر تابش نور 

۶.محافظت از آبزیان در برابر آفتاب سوختگی در استخر های پرورش ماهی 

۷.جلوگیری از تشکیل خز و جلبک درون آب 

 

بازرگانی وریا نوین صنعت رهام تخصصی ترین تامین کننده انواع توری و سایر مصالح ساختمانی و تجهیزات میباشد . برای ارتباط با رهام و تامین سفارشات با شماره ۰۲۱۶۶۷۱۰۷۶۱ تماس بگیرید.