درباره ما

درباره بازرگانی رهام

شرکت وریا نوین صنعت رهام به پشتوانه سال‌ها تجربه و فعالیت مستمر در زمینه تأمین و تدارکات تمامی مصالح و ادوات و مشتقات صنعتی و ساختمانی، تأسیسات برق و تمامی مقاطع فولادی و همچنین در زمینه اتصالات و شیرآلات صنعتی تأسیس گردیده‌است. اساسی‌ترین مأموریت این شرکت، برقراری رابطه ای پایدار با تأمین کنندگان معتبر بین‌المللی و ارائه بهترین پیشنهادات و راه حل‌ها به مشتریان به صورت تخصصی در تأمین کالاهای صنعتی و ساختمانی مورد نیاز و ارتباط مؤثر حائز اهمیت می‌باشد؛ لذا مفتخریم با استفاده از کادر تخصصی و مجرب و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری روزآمد، روش‌های کاری منسجم و بهره‌گیری از دیدگاه مدیریتی مؤسس این شرکت که تجربیات گرانقدری در پروژه‌های عظیم ملی داشته‌اند منجر گردید که این شرکت از همان ابتدا در سطح استانداردهای بالا با شرکت‌های معتبر داخلی فعالیت نماید.

خدمات رهام صنعت

guidance

مشاوره و راهنمایی بین خرید

رهام صنعت از حضور کارشناسان کارآزموده ای بهره می برد تا در صورت لزوم مشتریان بتوانند با توجه به نیاز خود ، مشاوره لازم در مورد چگونگی خرید و دریافت کالا و خدمات مورد تقاضا را داشته باشند .

truck

ارسال سریع کالا و خدمات

رهام صنعت خود را ملزم به تحویل کالا و خدمات ارائه شده دانسته و برای تحقق این امر مهم ، همکاری نزدیک با شرکت های معتبر حمل و نقل و ارسال کالا برقرار نموده است تا کالای خریداری شده توسط مشتریان ، در حداقل زمان و کمترین هزینه تحویل ایشان گردد .

notes

ارائه فاکتور رسمی

رهام صنعت برای کلیه خدمات و محصولات ارائه شده مطابق با قوانین مالیاتی کشور ، فاکتور رسمی صادر می نماید . مشتریان می توانند فاکتور خدمات و خرید خود را مطالبه و دریافت نمایند .عدم دریافت فاکتور توسط مشتری نافع این وظیفه نخواهد بود .