شرکت بازرگانی رهام

مفتخریم که با استفاده از کادر تخصصی و مجرب و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری روزآمد، روش‌های کاری منسجم و بهره‌گیری از دیدگاه مدیریتی مؤسس این شرکت که تجربیات گرانقدری در پروژه‌های عظیم ملی داشته‌اند منجر گردید که این شرکت از همان ابتدا در سطح استانداردهای بالا با شرکت‌های معتبر داخلی فعالیت نماید.

فروش ویژه آهن آلات در بازرگانی رهام

ضمن آرزوی سلامتی برای شما عزیزان، خاطر نشان می سازیم جهت استعلام قیمت آهن آلات به ویژه مصنوعات فلزی می توانید از طریق شماره تلفن زیر اقدام نمایید. کارشاناسان مجرب شرکت رهام با در دست داشتن قیمت روز و لحظه ای آهن آلات از منابع موثق و کارخانجات به شما یاری خواهند رساند.

مصنوعات فلزی

ابزار آلات

ابزار آلات

عایق کاری

عایق کاری

پوشاننده ها

پوشاننده ها

دسته بندی های ما

آهن آلات (۴۱)

ابزار و تجهیزات (۲۵)

پوشاننده ها (۹)

چسب ها (۵۶)

عایق کاری (۱۰)

guidance

مشاوره و راهنمایی حین خرید

بازرگانی رهام از حضور کارشناسان کارآزموده بهره می‌برد تا در صورت لزوم مشتریان بتوانند با توجه به نیاز خود، مشاوره لازم در مورد چگونگی خرید و دریافت کالا و خدمات مورد تقاضا را داشته باشند.

truck

ارسال سریع کالا

ارتباط نزدیک شرکت بازرگانی رهام با شرکت‌های معتبر حمل و نقل و ارسال کالا باعث شده‌است تا کالای خریداری شده توسط مشتریان، در حداقل زمان و با کمترین هزینه تحویل ایشان گردد.

notes

ارئه فاکتور رسمی

بازرگانی رهام برای کلیه خدمات و محصولات ارائه شده مطابق با قوانین مالیاتی کشور، فاکتور رسمی صادر می‌نماید. مشتریان می‌توانند فاکتور خدمات و خرید خود را مطالبه و دریافت نمایند.

وبلاگ رهام صنعت

برای مشاوره با رُهام ارتباط برقرار کنید